Tepelná izolácia odrazom

Reflexná izolácia: Velký výkon, Menej Peňazí


Jedna tenká vrstva reflexnej izolácie, až 20-krát účinnejšia než klasická izolácia - maximalizujte úsporu bez zbytočného objemu! 


ISOFLECT - jednoznačne Vaša najlepšia voľba!


Reflexná izolácia ISOFLECT je inovatívna izolácia, ktorá využíva reflexiu na maximalizovanie tepelnej efektivity, ked odrazí tepelné žiarenie späť, namiesto toho, aby ho absorbovala. To pomáha udržiavať konštantnú teplotu v interiéri v zime aj v lete, čo znižuje náklady na vykurovanie a chladenie.

Reflexná izolácia je tiež ľahká a ľahko inštalovateľná, čo uľahčuje proces izolácie stavieb a je atraktívnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú efektívne a ekonomické riešenie na zlepšenie tepelnej účinnosti svojich domovov alebo komerčných budov. Eliminuje účinky elektromagnetického smogu.


ISOFLECT vlastni celosvetovo prvý certifikát pre izoláciu, ktorý potvrdzuje že výrobok nemá absolútne nič zdraviu škodlivé, a to ani v súvislosti so zdravím bábätiek.  OEKO-TEX STANDARD 100 

 

 System X - Najmodernejší tepelnoizolačný systém, ktorý izoluje trojnásobne viac ako klasické zateplenie a stále sa

zmesti medzi normálny rozmer krokvy ! R = 4,67 m2K/W - 11,05 m2K/W pri hrúbke aplikácie do 20cm!

 

Isoflect Gold - Podľa prípadovej štúdie (Isoflect Insulation) je  o 170 % efektívnejšia v porovnaní s klasickou izoláciou s tepelnou vodivosťou λ= 0,035 W/mK a hrúbkou 10 cm. Ekvivalent R = 4,9m2K/W (cca 20 cm mineralnej vlny)

Copyright 2023 - 2024 © https://www.danyvital.com