Tepelná izolace odrazem

Reflexní izolace: Velký výkon, Méně Peněz


Jedna tenká vrstva reflexní izolace, až 20krát účinnější než klasická izolace – maximalizujte úsporu bez zbytečného objemu!


ISOFLECT – jednoznačně Vaše nejlepší volba!


Reflexní izolace ISOFLECT je inovativní technologie, která se stává stále populárnější díky své schopnosti odrážet teplo a zlepšit energetickou účinnost budov. Tato izolace využívá reflexi k maximalizování tepelné efektivity, která odrazí tepelné záření zpět, místo aby jej absorbovala. To pomáhá udržovat konstantní teplotu v interiéru v zimě i v létě, což snižuje náklady na vytápění a chlazení.
Reflexní izolace je také lehká a snadno instalovatelná, což usnadňuje proces izolace staveb. Díky těmto vlastnostem je reflexní izolace atraktivní volbou pro ty, kteří hledají efektivní a ekonomické řešení pro zlepšení tepelné účinnosti svých domovů nebo komerčních budov. Eliminuje účinky elektromagnetického smogu.


ISOFLECT vlastní celosvětově první certifikát pro izolaci, který potvrzuje, že výrobek nemá absolutně nic zdraví škodlivého, a to ani v souvislosti se zdravím miminek. OEKO-TEX STANDARD 100


System X - Nejmodernější tepelněizolační systém, který izoluje trojnásobně více než klasické zateplení a stále se
vejde mezi normální rozměr krokve ! R = 4,67 m2K/W - 11,05 m2K/W při tloušťce aplikace do 20cm!

 

Podle případové studie (Isoflect Insulation) je vrstva Isoflect Gold o 170% efektivnější v porovnání s klasickou izolací s tepelnou vodivostí λ= 0,035 W/mK a tloušťkou 10 cm. Ekvivalent R = 4,9m2K/W (cca 20 cm mineralní vlny)